Geniş Ofis - Toplantı Masası o100

  • 16.000,00TL

  • Vergiler Hariç: 16.000,00TL

İŞBİRLİĞİNİ HER ORTAMA TAŞIYIN - 120x240 Genişlik ,75 cm yerden yükseklik, geniş masa üstü, herhangi bir çalışma, eğitim veya öğrenim ortamında kolayca işbirliğine dayalı veya konferans tarzı çalışma alanları oluşturur. 8 ila 10 kişi için güzel oturma.ÇOK AMAÇLI - Bu konferans masası, modern sadeliğin mükemmel bir temsilidir. Herkesin etrafında toplanıp amaç ve hedefleri gözden geçirebileceği, temiz astarlı büyük bir ofis masasına sahip olmak faydalıdır. Özel bir ofiste, konferans salonunda veya mola odasında kullanmak için en iyi seçim.


GROMET DELİKLERİ - Üst kısımdaki iki rondela deliği, kabloları zeminden çalışma yüzeyine rahatça yönlendirmenizi sağlayarak toplantı alanınızı daha temiz ve düzenli tutmanıza yardımcı olur. Kabloları düzenlemek için iyi.


YÜKSEK KALİTELİ MALZEME - Sağlam çelik çerçeve ve dayanıklı, çizilmeye karşı dayanıklı ahşap görünümlü üst kısım, stil ve denge sağlar. Ayarlanabilir tesviye kızakları, masayı tüm zeminlerde sabit tutar.


GÜVENLE SATIN ALIN Tüm montaj araçları, donanım ve net talimatlar pakete dahildir. Artı, profesyonel ve güler yüzlü satış sonrası hizmet sunuyoruz.

AHŞAP ÜRÜNLERDE RENK İMALATTAN-IŞIKTAN VE BUNUN GİBİ SEBEPLERDEN RENK DEĞİŞİKLİĞİ(KIRILMAS) YAŞANABİLİR. ORJİNALDİR.