Ofis , çalışma , büro masası o200

  • 19.250,00TL

  • Vergiler Hariç: 17.500,00TL

Ekstra Büyük Ev Ofis Masası - 200x60 cm  ölçülerinde, ofis mobilyası ofis masası iki monitör, yazıcı, faks ve yazı gereçleri için yeterli alan sağlar. Vurgu lambası ve dekoratif bitkiler gibi ofis dekoru öğeleri için bile yeri vardır.


Saklama Kabinli L Masa  - Birden çok raflı bu l masa: dosyalar, kitaplar ve dekorlar için 2 katlı orta raf; bir ana bilgisayar depolama rafı ve kutular veya taslaklar için kapının arkasında dikey bir alan. Yan dosya dolabının ekstra tezgahı, her şeyin elinizin altında olmasını sağlayarak daha fazla iş istasyonu sağlar.


Basit İnsanlaştırılmış Tasarım - Düzenli bir çalışma alanı çok önemlidir, bu nedenle bu L şeklindeki ofis masası, kablo karmaşasını önlemek için bir tel rondela ile donatılmıştır. Ayrıca yönetici masası, özgürce esnemeniz için geniş bacak alanı sunar ve ön bölme tasarımı mahremiyeti korur.


Klasik ve Modern Tarz - Modern vintage tonu temeldir, bu L şeklindeki bilgisayar masası, demir grisi bir çerçeveyi ek bir yüzeyle birleştirerek çalışma alanınıza moda stilini ekler. Küçük bir özel ofisten veya ev ofisinden büyük işbirlikçi kurumsal ortamlara kadar her ortamda iyi çalışır.


Güvenilir Yapım ve Servis - 2 cm kalınlığında üretilmiş ahşap ve ağır hizmet tipi metal çerçeve ile inşa edilen bu ofis masası, sağlamlığı ve 150 kg'yi destekleyecek kadar garanti edebilir. Gerekli tüm araçlar, donanım ve adım adım talimatlar dahildir.

AHŞAP ÜRÜNLERDE İMALATTAN-IŞIKTAN ETKILENMEK ÜZERE RENK DEĞİŞİKLİĞİ(KIRILMASI) YAŞANABİLİR. ORJİNALDİR

Etiketler: Çizim masası, Bilgisayar Masası, Çalışma Masası (100-S )